Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Her zaman ve her durumda yanımda olan, desteğini esirgemeyen biricik arkadaşıma bir günaydın desem uyanmış mıdır acaba, günaydın çok değerli arkadaşım...(2014-05-30    günaydınmesajları.com)

Dünyanın en tatlı, en güzel insanına GÜNAYDIN. Böyle güzel bir insana sahip olduğum için çok şanslıyım, seni seviyorum aşkımmm(2013-09-11    mesajlar.org)

Bir gün sen, bir gün ben, bir gün bir başkası sana bu mesajı atacak ama önemli olan gönülden getirmektir. Herkese hayırlı sabahlar(2014-05-03    TUĞÇE KAT)

Kuyruklu yıldızlar vardır, düyaya 70 yılda bir gelirler ben o yıldızı gördüm, o yıldız sensin ayşem günaydın...(2015-01-05    selim)

Bu kentte hayat siyah beyaz, sense gökkuşağı kadar renklisin bir gülücük gönderde hayat senle renklensin. Günaydın Bitanem.(2013-12-14    günaydınmesajları.com)

En tatlı sabahlar çokokremle değil, benim mesajımla başlar.Günaydın.(2013-12-19    günaydınmesajları.com)

Tebessüm ettiren, sevgi ve güzelliklerle dolu mutlu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle
GÜNAYDIN. Hayırlı, huzurlu ve mutlu günleriniz olsun.(2015-04-23    İstanbul34)

Hayatınıza yön veren kaybettikleriniz değil, kazandıklarınız olsun. Doğru yöne yol alın ki gittiğiniz yol belli olsun, mutlu günler, günaydın...(2016-05-27    günaydınmesajları.com)

Kapkara yanlız gecelere doğan güneşim yaşanılmaz olan dünyada yaşayabileceğim tek eşim,
Kirli kalplerin hüküm sürdüğü dünyada temiz kalpli sevdiğim,
Sevmelere doyamadığım,
Ömrümü feda ettiğim,
Sevgimin hakedeni,
Güzeller güzeli..
Konuşurken mutlu olduğum, Hayallerime yakışan tek insan, Bu gözler sadece senin gözlerin içinde hayallere dalacak.. Her uyandığımda tekrar tekrar aşık olduğum bitanem, Uyan hadi uykucu sevdam, Hadi uyan bana günaydın de, Aklımdan bir saniye bile çıkmayan aşk, Bir an önce uyan siyah gözlüm... Sana ait olduğum ilk günden beri yaşamak, nefes almak, güne başlamak bir başka güzelleşti, biliyor musun ? hayatta güzel olan ne varsa hepsi sende toplandı bitanem, ben seninle varım, sensiz hep eksik bir yanım, seni çok seviyorum...günaydınmesajları.com
Prensesim ; seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun zaten, seni çok seviyorum hem de çok canım benim gözlerinde çıktığım aşk yolculuğundan büyülenmiş bir haldeyim. Bazen iki kelimeyi bir araya getiremiyorum, saçmaladığım zamanlar dahi bolca oluyor...
Görenler, tanıyanlar, bilenler bu garipliklerime anlam vermekte zorlanıyorlar Oysa neticede, Ben yine onların bildiği kişiyim Değişen bir tek şey var, Aşığım, Sana aşığım, Günaydın Hayatımın anlamı
EH ESRA HASAN(2016-11-09    Hasan)

Aşkım seninle daha güzel bir güne başlama dileğiyle günaydın sevgilim her şeyim ömrüm biriciğim Seni Seviyorum:-)(2014-08-03    kader taylan)

Birçok solcu gördüm Hayatımda hiçbiri devrim yapmadı senin gibi SOL Yanımda..(2015-04-29    Esma ÇAKAS)

Her sabah pencereme gelip konan kuş senden selam getiriyor sanki aşkım, bir gün o kuşun seni de bana getirmesini o kadar çok isterdim ki, günaydın hasretim(2014-05-25    günaydınmesajları.com)

Sabah uyandım kalkıp su içerken çaydanlığı düşürdüm annem arkamdaymış öyle bir küfür attım ki. Annem hiç benden beklezdi 1 çuval sopa yedim ... Gü....nay...dın...(2014-05-13    ece dolab)

Güneşi senin için ben uyandırdım, belki yanında değilim ama sana sevgimi yolladım, günaydın bebeğim.(2015-02-12    Rıdvan)

Günaydın inci tanem, günaydın prensesim, günaydın canım eşim, günaydın hayatımın kadını, günaydın çiçek kokulu yârim.(2013-12-14    günaydınmesajları.com)

günaydın lan sen daha uyanmadın mı uyan uyan :D :D :P :P sabah oldu(2014-03-15    ayşe)

Hayırlı ve güzel sabahlar... bugünün ve gönlün hep mutluluk dolsun.(2013-12-15    günaydınmesajları.com)

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere layık biri var oda şu n mesajımı okuyor günydın :* Recebimmmm(2016-11-16    pasammm)

Günaydın gençler ve kendini genç hissedenler " GüNaYdIn "(2013-12-19    günaydınmesajları.com)

Sabahın ilk ışıkları gibi aydınlattın kalbimi... GÜNAYDIN BİRTANEM(2015-01-17    Orhan ARSLAN)

Sensiz geçmiyor ne gün ne de gece, Gün boyu düşündüğüm sevdiğime, Bu mesaj kalbimin tek sahibine <3 Günaydın aşkım <3(2015-01-10    ahmet kaya)

Günaydın aşkımmm Herşeyimmm Mustafa'mm seni Herşeyden çok seviyorum iyi ki benimsin iyi ki benimlesin sen hayatıma girdiğinden beri senden başkasını görmüyor gözüm önce Allah sonra sensin seni bu dünyadaki herkesden çok seviyorum kalbimin tek sahibi(2014-09-22    filiz)

75 milyon içinden seni seçtim iyi ki de seni seçtim. Şu anda uyuyorsan özür dilerim, uyumuyorsan ne mutlu bana. Neyse kanka sadede geleyim. Bugün çok mutlu olacağın Allah'a şükredeceğin bir gün olması dileğiyle, Günaydın(2016-01-16    Tanya)

günaydın mesajları, günaydın sözleri, sevgiliye günaydın mesajı, günaydın mesajları uzun, arkadaşa günaydın mesajları, kısa günaydın sözleri, islami günaydın mesajları, en güzel günaydın mesajları, güzel günaydın sözleri, günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1544 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.

DİĞER MESAJ SAYFALARI: