Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Yesil sabun neden beyaz köpürür ? Günaydın :D(2015-03-23    burakklc99)

Mesajıma edebiyatın son derece kalıplaşmış kelimeleriyle değil de seni sevdiğimi, seni çok özlediğimi söyleyerek başlamak istiyorum. Tek arzum ileride yanağına ufacık bir öpücükle uyandırmak... kahvaltıya şekeri getirmeyi unutup, senin bana gülmeni izlemek, çocuklara sinirlendiğinde anasının oğlu dediğini duyabilmek, tabi işe giderken öpmeden gitmemeni fazla bir şey mi istedim Günaydın(2016-03-03    REŞIDEden MURATına <3)

Sen virane gönlüme taht kurdun ve gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Günaydın Aşkım(2014-04-19    mesajlar.org)

Bir umut dünyada yaşamak bir hazinedir ezan sesi duymak, rabbim mahrum etmesin gönülden bu duyguyu amin HAYIRLI SABAHLAR OLSUN İNŞALLAH UMUTLA YAŞAYANLARA(2014-04-30    serap güven)

Dünyamın tek varlığı, her şeyim, biriciğim, haydi kalk yüreğimi aydınlat, uyan aşkım uyan Sen yoksan dünyalar benim olsa gene de yaşayamam günaydın güzel bebeğim.(2014-02-08    İyi sabahlar)

Seni tanıdığım ilk günden beri yaşamak, nefes almak, güne başlamak bir başka güzelleşti, biliyor musun ? hayatta güzel olan ne varsa hepsi sanki sende toplandı bitanem, ben seninle varım, sensiz hep eksik bir yanım, günaydın, seni çok seviyorum...(2014-05-22    mesajlar.org)

Bu gün yeni bir gün...hayırlı ve mutlu sabaha uyanın...uykucular(2013-12-15    günaydınmesajları.com)

Günaydın benim can arkadaşım dünyadaki bütün mutluluklar hep senin olsun çünkü sen buna layıksın... seni seviyorum(2014-07-30    Tural)

Yeni bir güne daha seninle yaşamanın vereceği moralle başlıyorum ve bugün de 24 saat seni düşünerek geçireceğim bebeğim günaydın.(2014-02-23    Zümrüt)

Bal peteğim, reçelim, kaymağım, çikolatam günaydın. Haydi kalk artık kahvaltı yapacağım(2014-06-20    günaydınmesajları.com)

Gülü bir gün seni her gün, gülü solunca ya kadar seni ölene kadar seveceğim gülüm günaydın(2016-08-24    Ferhat Toprak)

Gecenin bir vakti gülüşün geldi aklıma sevdiğim... yutkunmakla yitinebilirdim o An.. Yapabileceğim tek şey fotoğrafına yüzümü koyup masumca Öpebilmekten başka bir şeyim yoktu. Çaresizliğimin en kuytu köşesindeydim. Gözlerin geldi aklıma sevdiğim gözlerin. Hayal kurmaktan başka bir şey yapamazdım o an. Kirpiklerim birbirleriyle ıslanmak için kavga ederken onları silebilirdim sadece. Ve bana bakışın geldi aklıma hayatım. Gözlerime gözlerinin ışıltısıyla saf bakışın.. Ahh dedim o An ahh. Şimdi seninle uyanmak vardı. RABBIM bize birlikte en güzel sabahlara uyanmayı nasip etsin Yağmur'un sana AŞIK. Bahar gözlüm Ertuğrul'um Günaydın, Seni seviyorum...(2017-05-02    Yağmur)

Günün senin kadar güzel, kalbin kadar aydınlık olsun, günün aydın olsun, günaydın...(2015-01-24    kadir.r.r.)

Seher vakti bülbüller, niyaz eder müminler, hayırlara vesile olacak hayırlı günler, günaydın.(2013-12-15    günaydınmesajları.com)

Bugün günlerden yine sen bana göre canımın içi bitanecik sevgilim her bir şeyim. Seni çok çooook seviyorum benim mutluluğum ya seninle günüm güzel geçince haddinden fazla mutlu oluyorum. İyi ki benimsin ya iyi ki benim onurumsun kurban olduğum ya seni nasıl da özledim canım sevgilim huzur bulduğum günaydın uyan artık bebeğim seni bekleyen esran var yanında olsaydım şimdi ne güzel oranı buranı ısıra ısıra uyandırırdım ölümüne sevdiğim ya bu dünyaya tekrar gelsem yine benim olmanı benim onurum olmanı isterdim bugün ayın 28 i aşkım tam 18 gün kaldı annenle tanışmama çok heyecanlıyım çok güzel ya sevgilimin canımın içinin annesiyle tanışacağım elini öpeceğim belki bir gün anne diyerek gezeceğim o evde. günaydınmesajları.com Her gün dua ediyorum inşallah onurum benden hiç gitmez diye gerçi gönderen kim ağzını yediğim inşallah gün gelecek bunları yazarak değil de beraber olarak yaşayacağız balım. çok seviyorum oğlum seviyom lan seviyom Allah belamı versin ki seviyom sana en güzel yerimi emanet ettim onurum, kalbimi emanet ettim sen de her zaman ona sahip çık sana olan sevgim gün gün büyüyor aynı bir bebek gibi bir tanem aşkolatam ruhum deli gibi istediğim Esra onur yılmaz soyadı bile ne güzel yakışıyor(2017-02-28    Esra onur yılmaz)

Dalında koklanmamış gül bahçesinin nadide insanı, günaydın...(2015-04-14    ymr)

Adını Güneşe yazsam, Güneş batmamak için ant içer, Gözlerini yıldızlarla paylaşsam, yıldızlar kaymamak için yemin eder, Ben sadece Sana yeminliyim Sevgilim Günaydın...(2014-07-31    leyla and zafer)

Günaydın Aşkım. Sen bir çay demle sıcacık. Ben tüm soğuk yanlarımı. Elimi. Yüzümü. Gönlümü alıp geleyim.(2013-12-13    günaydınmesajları.com)

Dostum sen farkında değilsin ama ben sana yavaştan aşık olmaya başladım, sabah söylemek dileğiyle günaydınlar(2014-03-28    erhan)

Yağmurlu gecelerimin arkasından doğan tek güneş sensin sevgilim. Hayatı bana bir gökkuşağı renginde sunduğun için teşekkür ederim, seni çok seviyorum, günaydın, mutlu sabahlar...(2015-04-01    sevdalı)

Dünyanın en iyi niyetli, en güzel kardeşine Günaydın(2015-06-26    fktbckj)

Her günün güzel olsun, gün güzelliğiyle neşe getirir umarım, seni her şeyden çok seviyorum biricik sevgilim, günaydın...(2015-02-03    Sevgi Elif Mert)

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, baktığı her şeyde onu görür,
İnsan gönlünü kime vermişse, onsuz yaşayamaz ölür,
Ve insan kimi düşünür ve kimi özlerse, en güzel rüyalarında hep onu görürmüş.
Sen, kalbimin tek sahibi, bildiğim tek doğrum, gördüğüm en güzel şey, özlediğim tek varlıksın.
Bir günaydın ile daha en güzel sevgi çiçeklerini sana armağan ediyor, hasretle öpüyorum... © günaydınmesajları.com(2015-05-21    günaydınmesajları.com)

günaydın mesajları, günaydın sözleri, sevgiliye günaydın mesajı, günaydın mesajları uzun, arkadaşa günaydın mesajları, kısa günaydın sözleri, islami günaydın mesajları, en güzel günaydın mesajları, güzel günaydın sözleri, günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2018 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1544 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.

DİĞER MESAJ SAYFALARI: