Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

Günaydın, basit şeylerle mutlu olmayı deneyin, zamanla çok büyük mutluluklar yaşadığınızı göreceksiniz, mutlu günler...(2016-05-27    günaydınmesajları.com)

Sadece rüyalarımda değil, ruhumun derinliklerinde yaşatıyorum seni, bir can gibi her hücremde yerin olduğu için rüyalarımdasın sevgilim, bu güzel günaydın mesajı hayatımın anlamına.(2015-06-10    mutluyuz)

Bu güzel günde aşk adına sana söylenecek o kadar çok sözüm var ama şimdilik bir günaydın demekle sanırım mutluluğumuzun ateşinin yakmış olurum... Günaydın, her anımı güzel eden güzellik, seni çok seviyorum...(2016-05-25    günaydınmesajları.com)

Tatlıdır uyku bilyorum, ama uyanmalısın yoksa terlik gelir biliyorsun.Günaydın(2014-08-07    havva)

Sabah uykumu alamayınca tarlası yanmış bir köylü gibiyim, herkese Günaydın(2016-02-27    Ebru)

Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seni seviyorum, hayatımın tek gerçeği, Günaydın(2014-12-26    Mehmet Cetinalp)

Günaydın, hayırlı sabahlar dostum, bizleri sabaha kavuşturan Allah'a şükürler olsun. Hayır dileyelim günümüz hayırlı olsun, kolay gelsin(2014-03-06    günaydınmesajları.com)

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni fakat yanımda değilsin ki, o günlerde gelecek inşallah, yanımda olacaksın ve saçlarını okşayarak uyandıracağım seni günaydın aşkım, her şeyim.(2014-06-10    günaydınmesajları.com)

Eğer gözünü açtığında, O'nun günaydın mesajıyla karşılaştıysan; Bilirim gün sana iki kere aymıştır!
Kıymetini bil. Sağlık ve Huzurla, GÜNAYDIN(2016-06-30    TC KADİR)

Arkadaşların en güzeli, en özeli, en özleneni artık aç gözlerini, işimiz çok :) Günaydın...(2014-05-30    günaydınmesajları.com)

Şimdi sabahları uyanmak için bi sebebim var, her sabah güneşin doğduğu gibi sen de bana doğansın günaydın nefesim sametim(2014-06-01    yıllar utansın)

Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum.(2014-07-03    huzur)

Bir kaç bulut var gökyüzünde, bir melek var yeryüzünde. GÜNAYDIN yer yüzünde ki TEK MELEK.(2014-07-21    Armağan ALDOĞAN)

Ne gecelerin soğukluğu, ne de odamın sessizliği alamaz içimdeki sevgini, her sabahı bir umutla bekliyorum çünkü her umut sana olan sevgimi güçlendiriyor bu sabah olduğu gibi bebeğim günaydın!(2015-07-28    Hakan)

Sen hayattaki tek gerçeğimsin bitanem. Günaydın(2014-06-07    cemre)

Karanlık bir gecenin ardından penceremden içeri sızan gün ışığı gibi mükemmelsin...
Günümü aydınlatan güneşim, Özgür'üm seni herşeyden çok seviyorum. Gözlerimi senin varlığınla açmak kadar güzel birşey yok. Seni seven eş ruhun... GÖzde & ÖzGür(2014-08-18    GÖzde)

Her güne senin varlığınla başlamak süper, o güzel mesajınla uyandım dün sabah, bu sabah sıra bende, günaydın bitanem, prensesim, çok öpüyorum seni günaydın.(2014-06-01    günaydınmesajları.com)

Sabah olunca 5 dakika daha yatayım deyip öglen 1 e kadar yatan insan iyi akşamlar ya kalkmayaydın hiç .d.d(2015-06-13    elvan.)

Ben senin aşk dolu sözlerini, sevgi dolu gözlerini, küçücük narin ellerini, mis kokan tenini sevdim bitanem, sen baharda açan çiçekler gibisin bitanem, Günaydın, seni seviyorum(2014-08-24    tatlı bela)

Günaydın aşkım, bak bi yaşıma daha girdim ve bi sene daha yaşlandım allahima sukurler olsun ki senle yaslanicam ve bana en büyük hediye sabah kalktigimda senin için deliler gibi atan kalbim ve benim için de deliler gibi atan bi kalp iyiki varsın ve hep ol güzel gözlü karim seni çok ama çok herşeyden herkezden çok seviyorum sen benim herseyimsin bu can sana kurban olsun(2014-06-25    saitbirsen)

Hayatımın değerlisi... gülüşlerini öptüğüm Adam... Sevgilim sevdiğim... gözlerimi sabaha açtığımda kokunla uyanmak istediğim... Nefesini hissetmek, öpüşlerini anımsamak, burnunu burnuma değdirerek; Günaydın güzel gözlüm deyişini dört gözle beklediğim... günaydınmesajları.com Arkanı döndüğünde yatarken belinden sımsıcak sarıldığım günlerin hayalini kurduğum Erkeğim... Bahar gözlüm... Adamım, RABBİM seni bana mutlu sabahlarda gözümü seninle açmayı, en hüzünlü sabahlarda sadece SENİNLE AĞLAMAYI nasip etsin... Güzel gözlü Yağmur'un, BAHAR GÖZLÜSÜNÜ ÇOK SEVIYOR... Günaydın Gülüşlerimin sebebi ERTUĞRUL'UM(2017-05-01    Yağmur)

Gül bahçesinde geçse de ömrüm inan senin üzerine gül koklamam gülüm seni koklamak ölümse eğer koklamaya değer be gülüm . <3 ebru <3(2015-01-18    mehmet)

Bizim, sımsıcak dostluklarımız, kopmaz bağlarımız, ayrılmaz yollarımız var...
Soğuk bir günün sabahından daha GÜNAYDINLAR, HAYIRLI GÜNLER...(2015-12-30    günaydınmesajları.com)

günaydın mesajları, günaydın sözleri, sevgiliye günaydın mesajı, günaydın mesajları uzun, arkadaşa günaydın mesajları, kısa günaydın sözleri, islami günaydın mesajları, en güzel günaydın mesajları, güzel günaydın sözleri, günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2018 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1544 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.

DİĞER MESAJ SAYFALARI: