Eğitim Sitesi

Babalar Günü Mesajları Sözleri

mesajlar Ellerin duaya kalktığında bizleri de unutma kıymetli babam. Babalar günün kutlu olsun.(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Dünyanın en yakışıklı ve karizmatik babası, babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Hiç bir şey üzmesin seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun.(2015-06-09    dersimiz.com)

mesajlar Yüreğin huzurlu, yüzün güleç, kazancın bereketli olsun canım babacığım. Babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Zor zamanlarımda varlığından güç alırım, saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim babacığım. İyi ki sen varsın... babalar günün kutlu olsun.(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Canım babam, bugün yanında olup, tatlı yanağına bir öpücük kondurmak ve sana sımsıkı sarılmak isterdim. En kısa zamanda görüşmek üzere babalar gününü kutluyorum ve özlemle öpüyorum...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Dua vakti geldiğinde, ellerini Mevla'ya açtığında, bizleri de unutmaman dileği ile babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum canım babam.(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Yaşantısıyla, ilkeleriyle bize hep güzel örnek olan canım babam. Senden uzakta, senin değerini şimdi daha iyi anlıyorum. Babalar günün kutlu olsun, ellerinden öperim.(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Varlığıyla bana güç veren, her durumda benden desteğini eksik etmeyen babacığım, dualarında beni de unutmaman dileği ile babalar gününü kutluyor, ellerinden öpüyorum...(2015-06-19    mesajlar.org)

mesajlar Her gün eve dönüşünü sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorum canım babam. Babalar günün kutlu olsun, seni çok seviyorum, hep sağlıklı ve mutlu kal...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, babalar günün kutlu olsun...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Namaz vakitlerinde, elimden tutup beni camiye götürdüğün çocukluk günlerim tatlı bir hayal olarak hep zihnimde canlanıyor... sağlığın ve mutluluğun için hep duacıyım... babalar günün kutlu olsun babacığım...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Bizleri büyütürken omuzlarındaki ağır yükü bize hissettirmeden verdiğin zorlu mücadeleyi şimdi daha iyi anlıyorum babacığım. Şefkatli gözlerinden ışık, yüzünden gülümsemen hiç eksik olmasın. Babalar günün kutlu olsun...(2015-06-09    Mehmet Aydın)

mesajlar Bizler için dünyanın en iyi örnek insanı olan babacığım. Dualarından beni eksik etmemen dileği ile babalar gününü kutluyor, ellerinden ve yanaklarından hasretle öpüyorum...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Evimizin direği, sarsılmaz güçlü çınarı babacığım. Babalar günün kutlu olsun ...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Hayatın tüm zorluklarını yenip, bu güzel günleri bizlere yaşatan, kıymetlim, en güçlü adam; işte bu adam benim babam. Babalar günün kutlu olsun, ellerinden öpüyorum babacığım...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Şu yalan dünyada bütün hayallerin gerçek olsun, gönlün mutlulukla dolsun babacığım. Sağlıklı ve güzel günler geçiresin inşallah, babalar günün kutlu olsun.(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Hiç büyümeseydim, hep küçük bir çocuk olsaydım da, her gün sabırsızlıkla eve gelişinin bizlere verdiği mutluluğu ve neşeyi ömür boyu yaşayabilseydim babacığım. Babalar günün kutlu olsun, dünyanın en şeker babası...(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Şu hayat yolunda hata ve yanlışlarıma bile hoşgörüyle, anlayışla yaklaşan, bana doğruları gösteren dünya tatlısı babacığım. Babalar günün kutlu olsun.(2015-06-09    mesajlar.org)

mesajlar Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper, babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.(2015-06-21    Eftelya)

mesajlar Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.(2015-06-21    bilsen)

mesajlar Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ilе babalar gününüz kutlu olsun.(2015-06-21    mesajlar.org)

mesajlar Bu özel ve güzel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Ben seni yılın bir günü değil, ömrümün her günü seveceğim. İyi ki varsın babam...(2015-06-21    mesajlar.org)

babalar günü mesajları hazır mesajlar babaya anlamlı mesajlar babalara seçme mesajlar babalar günüyle ilgili mesajlar en güzel babalar günü mesajları babalar günü hakkında bilgi babalar günü ile ilgili kısa mesajlar

Babalar Günü Mesajları Sözleri- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 119 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER MESAJ SAYFALARI :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :