Turistik ve Tarihi Yerler

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Hayat gülümsediğiniz ve gülümsettiğiniz anlarla güzeldir... GÜNAYDIN🌸(2020-03-23    melisa)

mesajlar Boşver yaşa gitsin... Çok düşünerek ya keyfini kaçırırsın ya da keçileri😂(2020-03-23    kemal)

mesajlar Sevenin sevdiğine verdiği değerdir dua... Dua edenleriniz çok olsun. Hayırlı sabahlar.(2020-03-23    gizem)

mesajlar Şöyle böyle derken geçiyor hayat.
Önemli olan nasıl geçtiği değil,
Önemli olan neler kazandık, neler kaybettik...
Kaybettiklerimize değil kazandıklarımıza bakalım.
GÜNAYDIN, MUTLU HAFTALAR DİLERİM...(2020-03-23    barış)

mesajlar Günaydın ayakları yere sağlam basanlar...
Hayalleri hep uçmak olup camdan aşağı bile bakamayanlar.
Mutlu, umutlu, keyifli, huzurlu bir hafta diliyorum...(2020-03-23    fatih)

mesajlar ⚘ MUTLU SABAHLAR GÜNAYDIN ⚘...
Sımsıcak Sevgilerin Yüreğinizi Isıttığı,
Güzel ve Hayırlı Bir Gün Olsun..
Gülüşleriniz Gözlerinize Işık Olsun.
Mutluluğunuz Daim, Gününüz Aydın,
Her Şey Gönlünüzce Olsun.
Güzelliklerle Dolu Bir Gün Dileğiyle.(2020-03-23    zuhal)

mesajlar Günün bereketi evinize yağsın, müjde veren kuşlar pencerenize konsun, günün ilk duası benden size olsun, ne muradınız varsa gerçek olsun. Hayırlı sabahlar...(2020-03-23    kadriye)

mesajlar Umut hiç bitmeyen bahar mevsimidir.
İçine kar, da yağar, fırtına da kopar;
Ama çiçekler hep açar...
Umudumuz baki, mutluluğumuz daim olsun inşallah.
Huzurlu Sabahlar(2020-03-23    esir)

mesajlar Cenneti bu dünyada arıyorsan, sabah uyandığında ilk misafirin Sevgi olsun. Kapını sevgiye aç.. Günaydın(2020-03-23    kadir)

mesajlar Hiçbir şeyin önemi yok şu hayatta; sağlık olsun, birde gönül dolusu huzur. Gerisi yalan dünya... GÜNAYDIN(2020-03-23    tuna)

mesajlar İçinde tutulan mutluluk tohumdur, paylaşılan mutluluk çiçektir... Sağlıklı Mutlu Sabahlar(2020-03-23    kerem)

mesajlar Öyle bir yağmur yağsın ki üzerimize, bütün hastalıkları, belaları, tüm kötülükleri yıkasın, temizlesin ve öyle bir güneş doğsun ki ülkemize; ferahlık getirsin yüreklere... Hayırlı sabahlar.(2020-03-23    özlem)

mesajlar Sabah kalkar kalkmaz aklıma gelen sevgilim. Aslında yatarken de hep aklımdaydın. Hatta rüyamda da kalp kalbe idik. Nefes aldığım her an seninleyim. Seni çok seviyorum. Günaydın sevgilim(2020-02-15    mert)

mesajlar Günaydın sevdiğim, günaydın dostum, arkadaşım ve her kimsen kendini burayı okurken bulan, sana da günaydın. Günümüz güzel olur İnşallah...(2020-02-15    nurcan)

mesajlar Gelmeyen "Günaydın" mesajları, yalnız yapılan kahvaltılar, bugün de gerçekleşmeyen rüyalar. Yeni bir güne günaydın...(2020-02-15    hanım)

mesajlar Her yeni güne uyanır uyanmaz seni düşünmeye başlıyorum. Her daim aklımda ve kalbimdesin. Sana olan sevgin Aşkların en güzeli. Kalbimiz durmadan aşkla atsın sevgilim. Günaydın :)(2020-02-15    aslı)

mesajlar Günaydın dostlarım... Bugün hayatınızda yeni güzellikler keşfedin, kalbinize dokunacak arkadaşlar edinin, insanları mutlu edecek işler yapın, yüzünüz her daim gülümsesin. Hayırlı günler.(2020-02-15    elif)

mesajlar Kötülükleri bitiremeyiz ama iyilikleri çoğaltabiliriz. İyilik, Güzellik, İnsanlık, Kardeşlik duygusuyla. GÜNAYDIN(2020-01-31    pınar)

mesajlar Evimin içinde ayak seslerini duymak istiyorum. Sabahın bi vakti uyanınca, daha gözlerimi açmamışken, nefesin yüzüme değsin istiyorum. Günaydın...(2019-12-27    zuhal)

mesajlar Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam. GÜNAYDIN.(2019-12-27    ırmak)

mesajlar Bol ışıklı ışıl ışıl ve kuş seslerinin doğayı süslediği bir sabaha uyanman dileklerimle... Günaydın. Mutlu sabahlar, mutlu günler.(2019-12-27    reyhan)

mesajlar Keşke akşam yattığımda gece ben uyurken yanıma gelseydin, bana yine hikayelerimizi anlatsaydın, saçımla oynayarak dibimde dursaydın da kokunla uyusaydım huzurla, keşke kulağıma sevgini fısıldasaydın, yanımdan bir an olsun bile ayrılma. Öyle güzel huzurlu bir gece geçirirdim ki. Sabah uyandığımda da yanımda olsan sen uyandırsan beni. Biliyorum uyandırmaya kıyamazsın, öyle sarılır koklardın beni. Uyansam seni karşımda görsem öyle mutlu olurdum ki dünyalar benim olurdu. Ağlardım, boynuna sarılır öperdim. Seni seviyorum hem de çok çok çok derdim. Hiç gitme burada kal ben seni saklarım derdim. Hayatımın değerlisi... Gülüşlerini öptüğüm adam... Sevgilim sevdiğim... Gözlerimi sabaha açtığımda kokunla uyanmak istediğim... Nefesini hissetmek, öpüşlerini anımsamak, burnunu burnuma değdirerek; Günaydın bahar gülüşlümm deyişini dört gözle beklediğim... Arkanı döndüğünde yatarken belinden sımsıcak sarıldığım günlerin hayalini kurduğum... Bahar gözlüm... Adamım, RABBİM seni bana mutlu sabahlarda gözümü seninle açmayı, en hüzünlü sabahlarda sadece SENİNLE AĞLAMAYI nasip etsin. BAHAR GÜLÜŞLÜ KADININ SENİ ÇOK SEVİYOR... GÜNAYDIN gülüşlerimin sebebi, papatya kokulu yarim.(2019-12-27    Mazlum & Gülsüm YAMAN (UMUT))

mesajlar Bugün; iyi niyetler, güzel yürekler, mutlu sürprizler, verimli işler, sevgi dolu bakışlar, hayatınızdan eksik olmasın. Günaydın.(2019-12-23    selim)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2020 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1860 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER MESAJ SAYFALARI :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :