Eğitim Siteleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Canım arkadaşım sana ve yanındakilere hayırlı sabahlar diliyorum.
Rabbim sağlık sıhhat ve huzur dolu bir gün yaşatsın. Bizlere çok verip azdırmasın, az verip baktırmasın, ne verirse hayırlısını versin. Bizleri her zaman kazalardan, belalardan muhafaza etsin, sevdiklerimizle sevindirsin, hasret çekenleri kavuştursun inşallah, günaydın, günün hayırlı olsun.(2018-09-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Allah'ım; başladığımız bu yeni günde de hayırlar diliyoruz, gün içinde şerlerden Sana sığınıyoruz, bizleri doğru yoldan ayırma, bizleri her türlü bela ve musibetlerden muhafaza et.
Günaydın, hayırlı sabahlar...(2018-09-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bahşedilmiş yeni nefese, emsalsiz nimetlere, sabaha uyandıran, rızkı veren ve sevdiklerimizi koruyan Yüce Rabbimize sonsuz şükürler olsun. Günaydın, huzurlu ve mutlu bir pazar günü dilerim.(2018-09-23    fidan)

mesajlar Günaydın! Biliyorum en iyi arkadaşından ayrılmak zor olabilir, ama eminim ki o yatağa akşam geri döneceksin, haydi şimdi ayrıl da gel :)(2018-09-15    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın can dostum, her şey için teşekkür ederim. Huzurlu, mutlu ve keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.(2018-09-15    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günüm aydınlanmıyor senden günaydın aşkım mesajı gelmeyince, günüm başlamıyor sesini işitmeyince ve günüm güzel geçmiyor seni görmeyince... Günaydın aşkım(2018-09-15    günaydınmesajları.com)

mesajlar Dostluk, bir yerlerde yedek kalbinizin olması gibidir. Sizdeki arızalınca, o devreye girer...
Günaydın Dostum(2018-09-15    günaydın)

mesajlar Senin sabahın, seni gerçekten seven ve önemseyen birinden gelecek bir günaydın mesajıyla başlamalı, ama bugün gerçekleşmiyor! Kendine iyi bak, sanırım bu mesajla idare edeceksin, günaydın(2018-09-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Benim güzel yüzlü sevgilim, huzuru bulduğum. İyi ki seni o gün görmüşüm, sen benim sabah güneşim oldun, seni ilk tanıdığımda çok farklı biriydin benim için. Sana karşı çekiniyordum ama artık çekinmiyorum, neye sinirlenip neye sinirlenmeyeceğini az da olsun tahmin edebiliyorum. Artık sen güldüğün zaman o kadar çok mutlu oluyorum ki sana anlatamam, sen benim her şeyim oldun. Dünya'm, Güneş'im, Ay’ım nefesim oldun. Sen öyle bir geldin ki, zamanla tanıdım seni, zamanla sevdim seni, bazen kızıyorum kıskanıyorum ama ben sevdiğim canımdan çok değer verdiğim insanı, seni kıskanırım seni kimselere değişmem hayatım günaydın canımın içi, seni çok seviyorum(2018-09-12    esra emir)

mesajlar Öyle ki seni sevmek güne sen aklımda uyanıyorum. Hayal ediyorum o dağınık saçlarınla, yüzünde yastığın izlerini, gözlerinin uykulusunu. Bebeğim, uğruna ölümün bile az olduğu mükemmel adam. Bu gün senin günün olsun. Günaydın, bana hislerin en güzelini dolu dolu yaşatan adam. Seni seviyorum.(2018-09-12    25/08/1700:14 ED)

mesajlar HayaT çok kısa ve en güzel günlerini seninle yaşamak istiyorum, seninle uyanmak istiyorum Günaydın canım gerceğimn(2018-09-05    Kadir)

mesajlar bugün de yine sevgi dolu, aşk dolu uyandım tabii ki yine sayende SONUMÇünkü sen benim hayatımın anlamısın, canımın cananısın sevdiğim. Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek MUHAMMEDİMBir günaydın mesajıyla başlıyorum mutlu günüme,ömrümün sonuna kadar her gün seni düşünerek yaşamaya devam edicem ÖMRÜMAklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha çooooooook seviyorum SEVGİLİMBugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Günaydın AYICIĞIM seni sevmeye yine erkenden başladım.(2018-08-24    Tabşan)

mesajlar Cennetin güzelliği ruhuna işlesin, günün de gülüşün kadar güzel olması dileğiyle günaydın(2018-08-17    Mehmet Yoldaş;)

mesajlar Günaydın sevgilim
Günaydın AŞKIM
Günaydın HUZURUM
GÜNAYDIN MUTLULUĞUM
GÜNAYDIN NEŞEM
GÜNAYDIN MUCIZEMMM
GÜNAYDIN NEFESIMMM
GÜNAYDIN GÖKYÜZÜMMM
Her bir şeyimsin sen anlıyor musun her şeyim, AŞKIM benim kurban olurum seni "Yar" diye karşıma çıkaran Rabbime Öyle bir zamanda çıkardı ki Rabbim karşıma adını koyamıyorum Sen ne düşünürsün bilmiyorum ama ben sabrımın meyvesi, en güzel zamanda kabul olan duam olduğunu düşünüyorum İçim öylesine aşk dolu öylesine sen dolu ki sığmıyorsun aşkım sığdıramıyorum Kurban olurum sana ben aşkım benim nefesine bittiğim ADAM her bir zerresine ömrümü adadığım Seni çoook ama çoook seviyorum ben yaaa ÖMRÜÜÜÜÜÜMMM İyi ki geldin be inan bana çok iyi geldin
GÜNAYDIN DÜNYAMMM(2018-08-16    Nefesinnn)

mesajlar Sen hayatımda gördüğüm en fedakar en merhametli en güzel ve en içten kadınsın. Sadece benim KADINIM seni her şeyden çok seviyorum kim daha çok seviyor tartışmasını kim kazanıyor bilmiyorum ama inan ben seni her şeyden ve herkesten çok seviyorum. Sen benim hayatıma giren en büyük mucizemsin. İyi geldin bana inan çok iyi geldin. Sensiz bazen nefes bile alamadığımın farkındayım. Sesin nefesin bana nasıl huzur veriyor anlatamam. Kadınım bitanem sana çok aşığım çok. İyi ki hayatımdasın iyi ki benimsin bana bu şansı verdiğin için sana çok ama çok teşekkür ediyorum. Sen benimsin. Gözlerine kurban olduğum. Günaydın demiyorum şimdi sana çünkü sen hayatıma girdiğinden beni karanlıklarım bile aydınlandı her günüm aydınlık gün her zaman aydınlık seni çok seviyorum SEMAM(2018-08-15    ÖZGÜRSEMA)

mesajlar Ben senin sayende öğrendim sabahların değerini, artık sabahları bekler oldum sana bu mesajı atmak için o yüzünde oluşan tebessüm için güne güzel başlayabilmen için Günaydın sevgilim(2018-08-06    BK)

mesajlar Günaydın aşkım, Günaydın hayatım, Günaydın ömrüm, Günaydın sevdiğim, Günaydın kalbimin huzur, mutluluk, aşk ve heyecan sorumlusu. İyi ki varsın iyi ki benimsin iyi ki biziz zaten seninle kötüsü düşünülemez ki seni çok ama çok seviyorum(2018-07-31    Yusuf ACAR)

mesajlar Sabah uyanınca soluma döndüğümde sen ol istiyorum, ömrümü senle sonsuzluğa devam ettirmek istiyorum, ben senle her güne günaydın sevgili diyerek başlamak istiyorum GÜNAYDIN SEVGİLİ(2018-07-30    Sevgilisinin sevgilisi)

mesajlar Sabah ilk gözlerimi açtığımda aklıma gelen sana günaydın diyorum ya, ben aslında o günü seninle yaşıyorum unutma bunu.
Neden sensin deseler, böylesi bir mucizeye kendim de şaşıyorum derim,
Şimdi yanımda olamasan da, yüzünü göremesem de, hayalin inan benimle,
günaydın Sademm(2018-07-22    Yusuf)

mesajlar Her gün yataktan kalkar kalkmaz hemen telefonuma yapışıyor elim fotoğraflarını öpüyor güneşin doğuşu ile sana hemen mesaj atarım günaydın aşkım, günaydın meleğim, günaydın hayatım diye
Seni çok seviyorum <3(2018-07-20    mit)

mesajlar Akşam uyuyakaldığım için güneş ışıkları hemen odamı sarınca sanki kızar gibi gözlerimi kamaştırdı, kalk kalk akşam güzeller güzeli o tatlı kızla konuşurken uyuyakaldın, kalk bari o melek gibi tatlı kıza günaydın mesajı at, der gibi gözlerimi kamaştırdı. Günaydın dünyanın güzeller güzeli en tatlı meleği(2018-07-16    Mettiiinnnn)

mesajlar Aşkım uyan da artık bi güneş gülsün yüzüme, gece güneş senin uyumanla küsüyor dünyaya çünkü şu dünyada sadece senin için doğuyor güneş (Nilayımm)(2018-07-08    efe)

mesajlar Yeni güne seninle uyanmalı her sabah ve yine tıpkı bugün gibi; yanımda olmasan bile rüyalarıma girip uyandırmalısın beni, saçlarımı okşayıp günaydın aşkım diyerek. Sana da günaydın aşkların en güzeli.(2018-07-04    günaydınmesajları.com)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1691 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER MESAJ SAYFALARI :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :