Turistik ve Tarihi Yerler

İyi Geceler Mesajları Sözleri

mesajlar Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kâbuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu birtanem! İYİ GECELER(2014-06-01    mesajlar.org)

mesajlar Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu birtanem. İYİ GECELER(2014-06-01    mesajlar.org)

mesajlar Gözlerinden kalbine iniyorum bebeğim usul usul, seni seviyorum bebeğim uyu mışıl mışıl.(2014-07-19    mesajlar.org)

mesajlar Uykuda bile hasretim sana bebeğim, iyi geceler, tatlı rüyalar...(2014-07-19    mesajlar.org)

mesajlar Bu akşam yine penceremden yıldızlara bakarken aklıma geldin, keşke yanımda olsaydın diye düşündüm. Sonra bir yıldız kaydı, dilek tuttuktan sonra telefonum çaldı, baktım aşkım bana mesaj attı... Seni seviyorum aşkım iyi geceler, rüyanda yine bana gel...(2014-07-19    Pelin GÜNEŞ)

mesajlar iyi geceler gülüm, iyi geceler ömrüm, iyi geceler aşk meleğim, seni seviyorum(2014-07-19    Tuğbam)

mesajlar Bilir misin kar taneleri çok özeldir, biri diğerine asla benzemez. Aynısı yeryüzüne bir daha inmez, sende benim için çok özelsin tıpkı kar taneleri gibi, bunu hiç unutma bitanem, İYİ GECELER...(2014-07-19    mesajlar.org)

mesajlar Sen uyurken ve renkli rüyalar görürken ben, seni düşünüp hayalini çizeceğim boş duvarlarıma bitanem, iyi geceler...(2014-07-19    mesajlar.org)

mesajlar Bu mesajlaşma burada biter, ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi iyi geceler.(2014-07-19    yeşim berk)

mesajlar Hadi uyut beni, cennet olsun kolların... Yalnızım, yalnızsın. Canı cehenneme dünyanın...İyi Geceler.(2014-09-14    Nehir)

mesajlar Yoldan gecen arabanin sesi bide soluk alisimin sesi ah bide senin sesin olaydi saat 01:45" te gidiklayislarim geliyor aklima ufaktan ufaktan kalbinin çok şiddetli belki de 8.2 şiddetinde atisi geliyor aklima en guzelide ne biliyomusum iki elimin arasında senin yüzün dudagin dudagimda burnundan aldigin nefes geliyor aklima sonra ufak bir havlayisla sokak köpeğinin havlayisi sövdüm köpeğin gelmisine geçmişine bozmasin kimse seni düşünürken düşünce ozgurlugumu farkettimde ask ben seninle özgürüm gel beraber baskasinin özgürlüğünün basladigi yere kadar özgür olalim anı o anda yasayalim kadim dostum ol karim ol arkadasim ol sirdasim ol siyah damatligima beyaz gelinlik ol beraber gidelim o eve ve o evden beraber cikalim sonsuzluğa beyaz bir bez parcasi içinde yolumuzun kesiştiği bir ev koridorlarında gülüş seslerin odalarında tebessüm mimiklerin ama daha fazlasiyla ikimizin olduğu iki ayni dünyaya sahip insanların huzuru olan bir eve gidelim yavrum. Gulucuklerin eksik olmasin gecen güzel olsun Allah rahatlik versin iyi geceler seni severken asik oldum seni sevmeye asigim melek yüzlüm Tatli ruyalar(2014-10-18    mrturk1071)

mesajlar Yıldız elle tutulur mu sesim buralardan duyulur mu sevgi içten oldukça, bu kalp seni hiç unutur mu (iyi geceler meleğim:)(2014-11-25    muradd)

mesajlar Gecenin sessizliğinde birbirimizin kalbinde buluşmak üzere iyi geceler gözümün nuru.(2014-12-17    nurcan)

mesajlar Yaşanacak Güzellikler Gözlerindeki Işık Gibi UmuT Verici Olsun, Umutların Kalbin Gibi tEmiz Olsun, Temiz Umutların Seni Huzurla DOLDURSUN : <3 İYi Geçeler :D afabakeieiiek(2014-12-31    aysima marley jr.)

mesajlar  Özlemim sana sevdiğim. Sensiz rüyalarımdan artık bıktım. Umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur. biriciğim. Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım. (2015-01-03    cuma yolcu)

mesajlar İyi geceler tatlı rüyalar seni çok seviyorum kurban olduğum seni çok çok çok çok seviyorum Allah rahatlık versin bitanemm rüyanda beni görr kocaman öpüyorum sevdiğim yanında hisset benii..(2015-01-06    METAMORTAN)

mesajlar ALLAH rahatlık verdikten sonra kul sıkıntı verse ne yazar. Allah rahatlık versin, iyi geceler...(2015-01-07    gurbetten)

mesajlar Semadaki tüm yıldızlar sönünce, gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince, içten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine, unutma ki seni düşünen biri var bu şehirde... İyi Geceler(2015-01-26    Emir)

mesajlar Hayatda herhangi bi şey senin yerini tutamaz bu yüzden sana tutkunum sana vurulmuşum sana aşığım bitanem SENİ SEVİYORUM. İyi geceler Türkmen aşkı(2015-02-18    Amangeldi Gurbantuwakow 1994)

mesajlar Bazen en güzeli, her şeyin güzel olması için dua edip uyumaktır. İyi Geceler...(2015-03-12    212)

mesajlar Arım balım peteğim, gülüm dalım çiçeğim, karizmatik erkeğim, iyi geceler...(2015-03-15    KORKMAZ)

mesajlar İyi geceler, tatlı rüyalar, güzel bir sabaha uyanmak dileğiyle, sevgiyle kal canım arkadaşım benim(2015-03-23    TrakYaLı)

mesajlar Geceyi en güzel aydınlatan gözlerin,,,kirpiklerine yenik düşünce ,,,,hayalini kurduğun tüm güzellikler senin olsun,,, iyi geceler diliyorum(2015-04-01    Bayram Hatay)

iyi geceler mesajları iyi uykular mesajı iyi geceler sözleri sevgiliye iyi geceler mesajları arkadaşa iyi geceler mesajı iyi geceler sms iyi geceler kısa mesaj gece mesajları kısa iyi geceler mesajları iyi geceler sms mesajları

İyi Geceler Mesajları Sözleri- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 186 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER MESAJ SAYFALARI :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :