Belirli Günler ve Haftalar

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Seninle olmak yaşamın bana verdiği en büyük mucizelerden biri... mucizelere inanmayan ben şimdi bu mucizeyle yaşamaya alıştım. Birkez kondu yüreğim yüreğine anla beni ve tut elimi yürüyelim birlikte bu sevdanın yolunda bu aşk bize çok yakışıyor aşkım, yakışanı üzerinden çıkarma(2014-01-05    mesajlar.org)

mesajlar Her yeni gün başladığında içimi tarifsiz bir mutluluk kaplar, seni düşündükçe güneş sanki bir başka doğar. Yüreğim seslenir kalk gündüzler sana daha iyi gelecek, düşünürüm sen olmayınca zaman ne kadar da zor geçecek. günaydınmesajları.com Bu sabah da en tatlı öten kuşları gönderdim sana usulca sevgimi fısıldasınlar ve seni uyandırsınlar diye günaydın en sevdiğim, biriciğim. Unutma her zaman sabahtan akşama kadar aklımdasın bir parçam gibi...(2014-04-23    günaydınmesajları.com)

mesajlar Aşkım benim, cananım, iyi ki benimlesin, iyi ki seninim, sen iyi ki varsın, seninle olmaktan hiç pişman değilim, olmam da bak :) İyi ki varsın, her zaman da da ol ;) sakın bitme aşkım, gitme benden beni terk etme bak :) ciddiyim bakma güldüğüme seni çok seviyorum iyi ki varsın kadınım. Seni çok ama çok seviyorum. Aklım sürekli sana kaçarken başka bir şeyi nasıl düşünebilirim. O kadar aklıma geliyorsun ki bunu saymak için ki zor Sen hayatımdaki en doğru şeysin en doğru kararsın diyeyim ;)) aslında. Şey nedir ;) sonuçta bi öğretmenle konuşuyorum ;) Huzuru tanımama sebep olan tek insan. Gülmek, ağlamak mutlu olmak ilk kez bu kadar güzel... Yemin ederim ki bak bana hiçbir şey bu kadar yakışmadı senin bana yakıştığın gibi :) gerçi yanında çirkin kalıyorum ama ;) idare et. Seni sevmek her gün bir öncekinden daha güzel. mesajlar.org Emin ol ki aşkım, hakkını helal et o kadar kitap okumandan sonra bir de bunu okuyan gözlerin yorulacak ya kurban olurum o gözlerine ellerine kalbimi çalan hırsızım. İyi ki varsın.
Seni tanıdığım ilk günden beri dur biraz düşüneyim :))) ..................... şaka şaka seni tanıdığımdan beri yaşamak, nefes almak, güne başlamak bir başka güzelleşti valla bak biliyor musun bilmiyorsan aşkım :) şimdi öğrendin hayatta güzel olan ne varsa hepsi sanki sende toplandı bitanem, ben seninle varım, sensiz hep eksik bir yanım, bunu sakın unutma onun için beni hiç bırakma ;) gelecekti doğacak çocuğumun annesi ;) bak annesi diyorum dikkatini çekerim kadınım her şeyim seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin seninleyken adeta cennetteymişim gibi hissediyorum kendimi seninle iyi günlerimiz de geçti kötü günlerimiz de geçti hepsine şükürler olsun senle hep hayal kurduk inşallah hepsi bir bir gerçekleşir bitanem iyi de olsa kötü de olsa neyse çok uzatmayacağım seni o kadar çook seviyorum ki cananım sol tarafımdaki kocaman dünyam her bir şeyim, aşk parçam, vazgeçilmezim mutluluk kaynağım kadınım nefesim sevdiğim seni çok seviyorum. :) aşkım benim(2017-02-20    Emrah)

mesajlar Senin için hâlâ acı çektiğime inanamıyorum. Onca zaman oldu, bir kez bile merak etmez mi insan? Nerdeyim, ne yapıyorum? Kimin omzunda kaç kez ağladım senin için hiç mi aklına gelmedi? Gerçekten bu kadar gururlu muydun? Bana bir şey söyle. Seni unutabilmem için bir şeyler söyle Ağır bir şey söyle, gücüme gidecek bir şey söyle Seni kafamın içinden söküp atabilmem için, göz yaşlarımın artık sel olmaması için, geceleri rahat uyuyabilmem için, herkesi sana benzetmemem için bir şey söyle bana. Ya kendini unuttur bana, ya da bir sor "nasılsın? diye.(2015-06-14    Angaralı)

mesajlar Ben her sabah sana kahvaltı hazırlayabilirim. Sabahları uyanmaktan nefret etsem bile her sabah sana gülümseyebilirim. Soğuk havalarda beraber sarılarak ısınma dedikleri duyguyu yaşayabiliriz. Yazın da söz sarılmam uyurken ayaklarımız değse bir birine yeter. Pahalı şeylere gerek yok kokoreç getirsen bana hediye paketinde olsun ama bak yazarken bile gülümseyebilirim. Maç izlemek benimle ne kadar keyifli olur bilemem ama mısır patlatırım olmaz mı? ya sen bir gel ben bizi çok sevebilirim. Eğer gelirsen söz her gece gözlerinden öperim.(2015-06-28    ADI YALNIZLIK)

mesajlar Ben aşkın ilk heyecanını Sevgi'nin kalıcılığını güvenin değerini kalp ritimlerinin önemini sahiplenmenin güzelliğini kaybetme korkusunu ellerimin içindeki elini beraber çay içmenin sanki dünyanın en güzel yerinde en güzel anı yaşıyormuş gibi hissettirmeni bir ismin yüzümde oluşturduğu gülümsemeyi seninle hissettim küçük masum duygularının bütün bedenimi ve ruhumu etkilediğini seninle öğrendim aşkım önceden sadece yağmuru seviyordum ta ki o perşembe gününe kadar hani çok ıslanmıştım saçlarından damlayan o yağmuru gördüğümde elimi tutuyor olduğun ana kadar sadece seviyordum o andan sonra aşkım seninle yaptığım her şeyi sevdim hani bana diyorsun ya yanımdayken hiç sen konuşmuyorsun diye oysa ki ben konuşmayı seven biriyim senin yanında geçersiz bir özellik oluyor bu çünkü oturup seni izlemek daha hoşuma gidiyor sanki bütün gün hayatın yoruculuğunu her yandan gelen sesler hiç susmayan insanlar her şey senin yanındayken bitiyor yüzünün her bir kıvrımını mimiklerini konuşurken gözlerini kaçırmanı gülünce gördüğüm cenneti hiç bir şeye değişmem bundan emin ol sevgilim bazen bana kızarsın bağırırsın çağırırsın ama aşkım bu durumu da insan en çok sevdiğine kızar diyelim çünkü ne kadar kızgın olursan ol göz göze geldiğimizde gözlerini kaçırdığın gibi kaçıramıyorsun gülüşlerini mesajlar.org en çok da bunu seviyorum aşkım ben senden önce neyi sevmediysem senden sonra sevdim her şeyi ben senin kötü huylarını bile seviyorum aşkım umursamazlığını kıskandırmaya çalışmanı kızmanı bile sevdim aşkım bu yüzden yüzümü hep güldürdün kısacası bana yaşattığın her duyguyu sevdim eğer bir gün beni bırakır gidersen sevgilim kalbim sana emanet ilk aşkım ilk heyecanım ilk kıyamadığım seni çok seviyorum asla beni bırakma.(2017-01-25    UmutHilal)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 82 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER MESAJ SAYFALARI :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :