Eğitim Sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar "Günaydın;Günümü aydınlatan güneşimmm, hayatımmm, bitanemm, ÖmRümm, yarimm, herşeyimm Seni Allah'ın nimeti kadarr seviyorumm... İyi ki varsın... İyi ki BENİM'SİİNN..." ~sena=muhammet~(2014-09-21    senanur)

mesajlar Keşke ben uyurken polisler gelse de "yat yat yat " dese ben de geri yatsam ne güzel olur... GÜNAYDIN!!!(2016-01-29    Nevra)

mesajlar Yata yata dödündeki kıllar beyazladı kalk artıkk lann :** GÜNAYDINN(2014-02-10    Şiboo)

mesajlar Kalk artık yata yata yatağı çürüttün, garanti kapsamı dışında kalacak yatak kullanıcı hatası diye.(2013-12-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bu sabah yine doğdu güneş, dünyası için... Bekleyenini saniye bekletmeden çıktı ve sıcacık parlayan sonsuz ictenliğiyle mutlu etti birkez daha. Güzel gamzelim! Tıpkı güneşin dünyaya verdiği sonsuz sıcaklığı, mutluluğu, huzuru, ışımasını... Prenses uykundan uyanarak, bana sevgiyle bakan gözlerini açarak ver... Günaydın Canımın CANı!(2015-10-18    kemalettin)

mesajlar Hayalin hep gözlerimde, ismin geçer sözlerimde, hasretin dayanılmaz olur gecelerimde, bir mesaj gönder de, güneş doğsun günlerime, günaydın aşkların en güzeli(2014-06-22    mesajlar.org)

mesajlar Günaydın sevgilim...
Ömrüme ömür katan, günümü aydınlatan beni bir gülümsemesiyle kendine aşık eden adam, sabahın ilk ışıkları yüzüne vursun, en güzel öten kuş pencerene konsun, bugünün ilk gülümsemesi benden sana hediye olsun:) Sensiz günlerim karanlık Sensiz aldığım nefes Yarım Sensiz güneşi görmeyen Benim sevgilim ve Şimdi bu seni Canından çok seven Sevgilin diyor ki
Günaydın HERİF
Günaydın ERKEĞİMM
Günaydın HAYATTAKİ TEK GERÇEĞİM
Seni çooooooooooooook seviyorum veeee sana çoooook aşığım, Günaydın gelecekteki eşim.(2015-12-18    vildan burak)

mesajlar Erken yatar geç kalkar, geç yatar erken kalkar, dal sarkar kartal kalkar, dal sarkar kartal kalkar. Kısacası "Günaydın " diyecektim.(2014-03-17    mesajcı)

mesajlar Sabahımı aydınlatan güneşim, günaydın. Huzur bulduğum sonsuz aşkım, erkeğim. Bir gün aynı yatakta kalkıp seni günaydın öpücükleriyle kaldıracağım gün de gelecek bitanem, o günü sabırsızlıkla bekliyorum. Seni çok seviyorum odunum :* AHMETİM(2016-08-20    555555)

mesajlar Sadece rüyalarımda değil, ruhumun derinliklerinde yaşatıyorum seni, bir can gibi her hücremde yerin olduğu için rüyalarımdasın sevgilim, bu güzel günaydın mesajı hayatımın anlamına.(2015-06-10    mutluyuz)

mesajlar Aşkm kaLp atsm herşeyim ömrúmú payLasacaqm Adam Seni Çok seviyorum. Oyle böyle deqil herşeyden çok seviyorum oqlm bi insan bi insanın aklından bi saniye de olsa bile çıkmaz mi ckmyosun iste valla her saniye aklmdasn konustuklarmz aklımda yasadkLarmz yasayacaklarmz aklmda seninle olan herşey aklımda kaLbimde hiç cikmick ordan hep kaLacak onlar . Ben seninle çok mutluyum valla bak mutluluktan daha fazla bi mutluluk var adını koyamyorm onun ne bilim böyle seninle konustuqmda hevesle konusyorm böyle yüzümde güller acyo çok mutlu oluyorum günaydınmesajları.com böyle düşünüyorum ilerde biz evlenirsek çok mutlu oluruz sevgiliyken bu kadar mutlu edebiliyosak birbirimizi ilerde hep yanyana olcaqz benim en çok istediqm şey o zmn daha mutlu oluruz hiç tartsmayz herhaLde . Böyle seninle aile oLcakmsz gibi hissediyorum benim ailem sen olcaksn gibi böyle dünyalar iyisi bi baba olacaksın bizim seninle çocuklarımız olacak oqlm çok heves ettim bu çocuğu anneLiqi bunların hepsini sen yaşatacaksın bana. Biz seninle aile olcaqz benim arkadaşım annem babam kardeşim sevdqm kocam olacaksın Boyle herseyimz birlikte olacak sana yemek yapcam seninle uyuyup seninle uyancm ilk gördüğüm olcaksn her sabah biraz daha severek uyancm hep aynı aşkla bakcm ne bilim oqlm seninle yapmak istedqm bi çok şey var hepsi seninle olck. Seni çok seviyorum, Günaydın(2016-07-20    duygu)

mesajlar Baharda yağmurlar yağsa bile gönlünün bahçeleri gül ile dolsun, işte bebeğim bu laflarım sana günaydın öpücüğü olsun Günaydın Canım ...(2013-12-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın, sabahı aydınlatan, hep doğru yolu gösteren değerli dostum.(2014-07-03    Günaydın)

mesajlar Günaydın bebeğim, pozitif düşün bugün, önce gülümse sonra gül kahkaha at ve hatta, ve hatta katıla katıla gül korkma siyah renk gidecek önce günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk bil ki 7 renkten oluşan renk beyazdır... ve gülmek bulaşıcıdır haydi, bulaştır!(2013-09-12    Musti)

mesajlar Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın(2014-03-11    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın özlenmesi en güzel olan insan, sana ve kalbine günaydın...(2014-11-09    mustafa)

mesajlar Uzun, mutlu ve keyifli bir yaşamın sırrını çok uzaklarda değil, kalbinizde arayın... Günaydın(2014-07-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Aşkım Sana, Hasretim Sana, Ömrüm Sana, Yüreğimden Gelen En Sıcak GÜNAYDIN Sadece ve Sadece SANA(2013-09-11    mesajlar.org)

mesajlar Ne garip şeydir ki şu mutluluk. Geldi mi gitmez, kaldı mı yetmez. Sabahla birlikte tüm mutlulukların sana gelmesi dileğiyle. Günaydın.(2015-07-28    ceyda)

mesajlar Sana hasretinden yorgun düşmüş yüreğim, gecenin karanlığında bir güneş, bir ışık ve taptaze bir gün bekliyorum, sadece seninle yaşanacak. Gözlerimi açtığım her günün sabahında adınla başlıyorum hayata, günaydın hayatımın rengi, neşesi, güzelliği, başlangıcı(2016-06-16    günaydınmesajları.com)

mesajlar Baharım ol istemem sevdiğim, ben o kadar basit sevmedim seni, dört mevsimim ol isterim, çünkü; kışın zorluklarını, yazın sıcaklığını, ilkbaharın tazeliğini, sonbaharın hüznünü birlikte yaşayalım yani hayatın her anını birlikte yaşayalım isterim sevdiğim. Günaydın, seni çok seviyorum...(2015-10-22    günaydınmesajları.com)

mesajlar Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere layık biri var oda şu n mesajımı okuyor günydın :* Recebimmmm(2016-11-16    pasammm)

mesajlar Artık bi kalksan diyorum. Bi günaydın desen, hadi kız kalk(2016-01-02    I love you)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2018 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1544 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER MESAJ SAYFALARI :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :