Belirli Günler ve Haftalar

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Günaydın sevgilim, sabah gözlerimi açıp seni izlemek, sıcacık tenine, kollarına sarılmak isterdim, yüzümüzdeki o tebessümler hiç eksik olmasın sevdiğimm...
***24.10.2012***(2014-10-28    Gamze ***Tayfun)

mesajlar Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için şimdi tam zamanı günaydın sevgilim.(2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Allah'ım! Her çeşit kötü ahlaktan, kötü amelden, arzulardan ve hastalıklardan kuşkusuz sana sığınırım. Rabbim gününüzü hayırlı eylesin, günaydın...(2016-05-12    galip)

mesajlar Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım(2013-12-19    melisa)

mesajlar Dalında koklanmamış gül bahçesinin nadide insanı, günaydın...(2015-04-14    ymr)

mesajlar Sabahları güneş oluyorsun bana geceleri ay. Şimdi senin üstündeki battaniye açılmış mıdır acaba? Üşüyorsundur. Saçlarını okşamam gerekiyor yoksa en ufak bi seste uyanırsın. Hatırlar mısın okulun çimlerinde dizinde uyumuştum. Öğle arasıydı saçım ve sakalımla oynardın, bu senin en sevdiğin. Şuan seni hatırlatıyor bu gökyüzü, gecenin soğukluğu camı buğulaştırmış. Baş harflerimizi yazıyorum. Şöyle bi düşünüyorum seninle geçen senelerimizi ve aklıma ilk gelen ne biliyor musun tokanı ilk kırışım oluyor... Tokanı kırmasam seninle 2 buçuk sene geçiremezdim sana seni seviyorum diyemezdim ya da senin bana söylediğin 'bissürü seviyorum seni' cümlesini duyamazdım. Parkta ablam bizim fotoğraflarımızı çekmişti ben seni sallarken... Beraber tarttıravalliye binmiştik Allah'tan kafanı gözünü parçalamadım çok hızlı bırakmıştım seni :D Günler haftalar aylar yıllar geçti... biliyor musun ruhum şuan yanımda olsan sana ne söylerdim inan bilmiyorum her zamanki gibi takılı kalırdım gözlerinde yutkunurdum kelimeleri bi türlü söyleyemezdim sana sevdiğimi söylemek istesem çırpınırdım konuşamazdım nutkum tutulurdu karşında şuan yanımda olsan sadece kokunu çekerdim içime. Aman Allah'ım! sanki tüm dünyanın çiçekleri bedenini sarıp sarmalamış kelimelere sığdıramadığım bi koku var tarifi imkansız çözemedim... o gözlerin öyle bi büyüleyici ki inan bana, sana sevgimi nasıl anlatırım bilemem senin zerreni kaleme alsaydım okyanuslar mürekkep olsaydı okyanuslar kururdu... ellerimde nasır oluşurdu senin zerreni yazsam... yerin ayrı bende huzurum yeminim tekgerçeğim herşeyim minik kalbimin sahibi güneşin doğuşunu seninle izlemek için Rabbim'e yalvarıyorum umarım günü gelince her sabah gün doğuşunu izleyeceğiz... Okul zamanlarımızda sabahları yüzün ne güzel parlardı hala aklımda o gözlerin ne güzel bakardı hiç unutmam ve onca zaman geçmesine rağmen şaşmıyor senden şu kalbimin rotası... kül tablamda uğruna tükettiklerimin haddi hesabı yok bi sabah bi ses duysamda sen artık başucumda uyan koca bebek desen gene uykucu sevgilim benim desen bana ... doyamadım ben affet senin o gözlerine doyamadım... sen çölde yaşam savaşı veren birinin herşeyisin! ister inan ister inanma yaza fazla kalmadı biliyorum ama çoktan gümüş yüzüklerimizi aldım bile ;) çünkü eskisi gibi içmeyip biriktirdiğim paramla 'BİZE' yüzük aldım <3, seni tüm içtenlikle seviyorum aşk meleğim günaydın... <3, :*(2016-02-14    u04112013k)

mesajlar Keşke bu güzel günde doğan güneşi el ele beraber seyrediyor olsaydık, günaydın sevgilim.(2014-05-26    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın Arkadaşım, uyan artık sabah oldu, horlaya horlaya bir hal oldun yeter artık bizdeki de can :)(2013-12-09    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sabah ola hayır ola, gönlün mutluluk ile dola, hayırlı sabahlar, ilk duamdır sana, GÜNAYDIN, HAYIRLI SABAHLAR(2015-11-03    barış)

mesajlar Günaydın benim güzeller güzeli sevgilim, güne musmutlu uyaan ve asla suratındaki gülümsemenin kaybolmasına izin verme. Günüme güneş gibi doğ(2014-11-05    Umut Koç)

mesajlar Benim güneşim, aşkıım bana günaydın mesajı atınca doğuyor, günaydın aşkım.(2013-12-17    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim.(2014-10-21    cenkk)

mesajlar Değerli dostum hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.(2014-06-26    Esmer)

mesajlar Günaydın, dışları gülen kalpleri ağlayan arkadaşlarım.(2013-12-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günün hep aydın olsun devamı mutlu ve hayırlı bitmesi dileğiyle günaydın arkadaşım.(2014-02-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Ey! nefsim, şeytana yem olmak mı? Yoksa cennete gül olmak mı? Niyetin, bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Günaydın.(2015-03-23    duygu baba)

mesajlar Bugün de gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep Sen varsın bebeğim yaşarcasına GÜNAYDIN BİRTANEM.(2013-09-12    mesajlar.org)

mesajlar Günaydın huzurum;
Sen hayatıma girdiğinden beri her şey değişti, sen benim kalbimde kırık olan kanadı düzelttin ben ve sen değil de biz olduk. Biz şu an çıkmıyoruz ilerde bu mesajı beraber okuyacağız. Her akşam aklıma gelir, seninle mutlu olurum düşlerimde, söylemiştin ne gördüğünü, söylüyorum çıkmasak da hep sarıldığımızı birbirimize doya doya baktığımızı görürüm. Senin gözlerinde huzur buluyorum sanki bize kimse zarar veremeyecekmiş gibi biz senle gerçektik, biz kıymet biliyorduk, özlüyorduk, kıskanıyorduk, mesajlar.org çok kavga etsek de kıskançlıktan hiç ayrılmadık, sen olmadan kuyunun içindeki boşluktayım sanki senle unutuyorum geçmişi. Seni çok seviyorum, klasik olacak ama bendeki seni gördüğüm için seviyorum, sana büyüttüğüm sevgimi geceleyin yıldızlara anlatırım gökyüzüm, sonsuzluğum, tek gerçeğim, her şeyim. Canım benim olan tek şey , güneşim aydınlık verenim, hayatımın anlamı odunum biricik sevdiğim GÜNAYDIN(2016-05-01    sena)

mesajlar Ömrümdeki her nefes nefesine eklensin, yarına umutlarım hayalinle demlensin, bir mesaj gönder bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde her zaman en özelsin! günaydın gülbakışlım...(2014-04-21    günaydınmesajları.com)

mesajlar Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden, umutla bakıyoruz artık geleceğimize, günaydın sevgilim...(2013-12-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Merhaba hayata merhaba! Uyandım aşkımın adıyla bu yeni sabaha, haydi sen de kalk birtanem beni yalnız bırakma... Günaydın aşkım, sağol sanada...(2013-09-11    mesajlar.org)

mesajlar Günlerimi aydınlatan güzel bebeğim, bugünümü de aydınlat varlığınla, günaydınlar aşkım.(2013-09-11    Umut)

mesajlar Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. Aykırım sevdiğim günaydın!(2012-08-11    mesajlar.org)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1544 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER MESAJ SAYFALARI :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :